Термінал APM Terminals в бразильському порту Песем обробив найбільший у своїй історії вантаж

На території вантажних районів No 9-10 багатофункціонального терміналу APM Terminals Pecém – в порту Песем (Бразилія) 25 березня і 1 квітня 2021 року виконано навантаження великогабаритного неконтейнерного вантажу – найбільшого в історії терміналу. Як повідомляється в прес-релізі APM Terminals, унікальна операція була виконана у співпраці з Maersk Brazil, логістичним та іншими підрозділами групи Maersk і оператором бразильських каботажних ліній Aliança Navegação e Logística, що відповідає за морське транспортування.

На два судна були повантажені три лопаті вітротурбіни вагою 21 тонну і завдовжки 72,5 м кожна. Вантаж призначався для штату Санта-Катаріна.

APM Terminals Pecém був портом відвантаження, а персонал Maersk Brazil з логістики та послуг надав логістичні рішення для клієнта.

В ході операцій для навантаження потребувався причальний кран-перевантажувач, наданий APM Terminals Pecém, за допомогою якого були встановлені контейнери-платформи в якості підстави для опорних і рухомих рам для доставки лопатей до судів. За допомогою двох мобільних портових кранів лопаті були повантажені на судна Bartolomeu Dias і Vincente Pinzon (Aliança Navegação e Logística).

Операція, підготовка до якої зайняла більше місяця, була проведена з дотриманням строгих протоколів безпеки, підкреслили в APM Terminals.

 

APM Terminals Pecém обслуговує шість каботажних сервісів, що з’єднують південь з північним сходом Бразилії та м Манаус – стратегічним пунктом перевалки для експортно-імпортних вантажів, на додаток до маршруту до східного узбережжя США і ще двома маршрутами до Європи – для доставки фруктів в період збору врожаю.

Найбільший портовий і термінальний оператор APM Terminals (головний офіс – Гаага, Нідерланди) входить до складу A.P. Moller-Maersk A/S. Основним напрямком діяльності компанії є проектування, будівництво, управління та експлуатація морських портів і терміналів, а також «сухих» терміналів в рамках своєї мережі з 74 терміналів, розташованих в портах 67 країн і понад 117 внутрішніх логістичних сервісів. Щодня на них обробляються 250 суден і 40 млн TEU на рік. У компанії працюють 21 тис. співробітників.

APM Terminals є також найбільшим оператором портів і терміналів в Африці, керуючим 12 активами в 10 країнах континенту, в тому числі перевалочних пунктів у Танжері, Марокко і Порт-Саїді (Єгипет).