Адміністрація порту Антверпен планує збільшити глибини одного з найстаріших контейнерних терміналів порту Europa Terminal

Адміністрація порту Антверпен оголосила про плани збільшити глибини одного з найстаріших контейнерних терміналів порту Europa Terminal, щоб він міг приймати найбільші контейнеровози. В даний час на термінал можуть заходити контейнеровози з осадкою до 13,5 метрів. Реалізація проекту дозволить порту приймати судна з осадкою до 16 метрів.

Реалізація проекту модернізації дозволить Europa Terminal приєднатися до списку глибоководних контейнерних терміналів, повідомив керуючий директор оператора терміналу PSA Antwerp Ян Ван Моссевельде. За його словами, після завершення робіт термінал зможе одночасно обслуговувати 2 мегаконтейнеровоза.

Передбачається, що роботи почнуться в кінці 2021 року. Вони будуть проводитися в три етапи, що дозволить терміналу продовжувати роботу.

Антверпен є одним з найбільш швидкозростаючих контейнерних портів в Європі. За період з 2010 року його оборот зріс з 8,48 млн TEU до 12 млн TEU. Всього два порти Європи – Антверпен і італійський Джоя Тауро змогли збільшити обсяги на рік пандемії. Щоб бути в змозі задовольнити зростаючий попит, порт реалізує комплексну програму розширення потужностей більш ніж на 7 мільйонів TEU за рахунок модернізації і розширення своїх терміналів.