Німецька компанія ParcelLab опублікувала декілька порад для покращення доставки в онлайн-торгівлі

Німецька компанія ParcelLab, що розробляє ІТ-рішення для логістики, опублікувала декілька порад щодо того, як можна створити стабільну службу доставки придбаних в інтернет-магазинах товарів. Експерти радять особливу увагу приділяти рекламі екологічності свого бізнесу:

  1. Ознайомте клієнтів з тим, який є вуглецевий слід вашої доставки. Таким чином, ви продемонструєте своїм клієнтам, що займаєтеся не лише банальним зароблянням грошей, а намагаєтеся створити умови для сталого розвитку власного бізнесу. Отже, клієнти для вас також будуть важливі, хоч напряму ви про це не розповідаєте.
  2. Запропонуйте своїм клієнтам можливість компенсувати їхній вуглецевий слід. Сучасним людям подобається, наприклад, робити невеликі пожертви на різні екологічні проекти. Винагородіть своїх клієнтів, які зробили пожертви, якимись знижками чи кращими умовами у програмі лояльності. Тепер ви спільно дбаєте про екологію.
  3. Перевірте розміри упакування. Часто дрібні предмети відправляють з неймовірно великою кількістю пакувальних матеріалів. Клієнтів це дратує навіть тоді, коли для них байдужі проблеми екології. Якщо з вони переймаються ними, то за наявності зайвого та неекологічного пакування вони побачать вашу нещирість.
  4. Надайте своїм клієнтам вибір, коли справа доходить до упаковки. Бренди часто створюють додаткове навантаження на навколишнє середовище, про що давно усім відомо. Надайте можливість клієнту «виправити цю помилку», але не наполягайте: хоче мати яскраву коробку – хай собі має. Але переконайтеся, що на кожному пакуванні є інформація про екологічність.
  5. Не спілкуйтеся з клієнтами за допомогою вкладишів в упаковці. Більшість просто викидає їх, не читаючи. Натомість інформуєте людей про все у самому повідомленні про доставку. Як правило 80% таких повідомлень прочитують повністю.
  6. Збільшіть імовірність того, що посилка буде доставлена з першого разу. Ви й самі не зацікавлені з одним пакунком їздили до клієнта по кілька разів. Але для того, щоб дисциплінувати людину, яка має дочекатися кур’єра, нагадайте їх, що кожен кілометр на вантажному фургоні чи навіть на маленькому скутері – це шкода навколишньому середовищу.
  7. Використовуйте інформацію про те, яку упаковку можна використовувати повторно чи легко утилізувати.
  8. Відмовтеся від паперів для оформлення повернення товарів. Усе це можна вже робити в електронному вигляді.