Обсяг вантажів з Китаю в Литву виріс у вісім разів

Вантажна компанія LTG Cargo перевезла в січні 3,9 мільйона тонн вантажів, повідомляє прес-служба компанії “Литовські залізниці”.

Нинішній показник на 2,2 відсотка більше, ніж у минулому році. У січні 2020-го було перевезено 3,8 мільйона тонн вантажів.

Відзначається, що зміна пов’язана з тим, що в той же період рік тому було менше перевезень, ніж зазвичай. Однак в січні цього року обсяги вантажів з добривами і зерном збільшилися в напрямку Клайпедського порту, а сильний снігопад викликав підвищений попит на технічну сіль, якою посипають дороги. Її було перевезено 43 тисячі тонн.

Генеральний директор LTG Cargo Егідіюс Лазаускас заявив, що незважаючи на такі показники, ситуація на ринках вантажоперевезень залишається напруженою.

Що стосується перевезення вантажів з Китаю, то в січні їх було 8,8 тисячі TEU. Це у вісім разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Така кількість перевезли 98 поїздів.

В даний час литовський бізнес більше імпортує товари з Китаю, але LTG Cargo пропонує і вантажоперевезення в Китай, тим самим сприяючи експорту литовської продукції.