Обіг компанії INTECH у 2020 році склав 2 614 млн грн., в оновлення та розширення потужностей було інвестовано 77,4 млн. гривень

У 2020 році обіг української компанії INTECH, включно з активами під її управлінням, склав 2 614 млн грн. До державного бюджету України компанія перерахувала 328,94 млн гривень податків. В оновлення та розширення виробничих потужностей було інвестовано 77,4 млн. гривень.

Обсяг поставок продукції для металургії досяг 78,1 тис. т. Обсяг виробництва і реалізації продукції для металургії у порівнянні з 2019 роком збільшився на 79 %.

За логістичним напрямком компанія перевезла понад 3,3 млн т вантажів силами власного і орендованого парку вагонів, що на 22 % вище за показники 2019 року. Власний парк вагонів збільшили до 234 одиниць.

Крім того, в логістиці з’явився новий напрямок – портова логістика. Під управління INTECH перейшла компанія ТОВ «Портінвест», яка працює на українському ринку з 2010 року. Компанія реалізує проєкти у сфері морської логістики й надає спектр транспортно-експедиторських послуг. Основні послуги, які надає «Портінвест», передбачають агентування в найбільших портах України та за кордоном, експедирування вантажів залізницею та в морських портах України. Також «Портінвест» залучений до розробки та реалізації інвестиційних проєктів у портовій галузі.

ПАТ «ПВП Кривбасвибухпром», який знаходиться під управлінням INTECH, у 2020 році досяг рекордної продуктивності, починаючи з 2009 року. Підприємство виконало всі заявки ГЗК за 2020 рік, що в кількісному вираженні становило 52 млн м3.

«Турбулентність і неоднозначність минулого року неодноразово перевіряли на міцність наш бізнес, але ми змогли гідно цьому протистояти та стати ще сильнішими та стійкішими. Про що й свідчать наші результати за 2020 рік, – підкреслив генеральний директор INTECH Сергій Мельниченко. – Варто зазначити, що вже з першого дня локдауну в Україні ІТ-служба компанії забезпечила успішний і швидкий перехід на віддалену роботу без простоїв і втрат для нашого бізнесу. Незважаючи на дистанційну роботу, наша команда змогла показати 100 % ефективність. У 2020 році ми почали розвивати нові напрямки – до портфеля INTECH приєднався новий бізнес «Портінвест». У планах на цей рік запуск нового промислового підприємства, а також кілька перспективних інвестпроєктів, які знаходяться в опрацюванні».