Новим президентом компанії UPS в Європі став Даніель Каррера

Новим президентом компанії UPS в Європі став Даніель Каррера: на цій позиції йому треба буде керувати роботою UPS в 56 країнах і територіях, керуючи командою більш ніж 50,000 співробітників. Варто відзначити, що в ситуації боротьби з пандемією Європейський підрозділ UPS продовжував розвиватися, ставши одним з ключових транспортних вузлів в мережі UPS. Компанія успішно відповідає на зростаючі запити майданчиків електронної торгівлі, а також відіграє важливу роль в доставці вакцин з Європи в Азію, на Близький Схід, до Північної Америки і Африки, доставивши вже більше 20 млн доз.

Даніель Каррера родом з Іспанії, він став другим президентом європейського походження в історії UPS Europe. Раніше Каррера вже займав керівні посади в регіоні, так до недавнього часу він очолював західноєвропейський підрозділ UPS, виступаючи також в якості міжнародного посла UPS з питань різноманіття та відкритості. Даніель Карерра зіграв важливу роль в успішній реалізації 5-річного стратегічного циклу з інвестиціями в обсязі 2 млрд доларів, що дозволило UPS збільшити свої потужності і швидкість, відповідаючи на підвищений попит на послуги експрес-доставки, обумовлений зростанням електронної комерції, охорони здоров’я та транскордонної торгівлі.

Перед тим, як приєднатися до UPS, Каррера займав пост директора по роботі з міжнародними клієнтами в Європі, Близькому Сході та Африці (EMEA) в міжнародній транспортно-експедиторській компанії Menlo Worldwide. А після того, як в 2005 році UPS поглинула Menlo Worldwide, Каррера успішно керував інтеграцією відділів продажів Menlo Worldwide і UPS Supply Chain Solutions.

На новій посаді Даніель Каррера очікує, що UPS Europe під його керівництвом зіграє важливу роль у відновленні Європи після пандемії. Новий президент планує використовувати унікальний досвід компанії, накопичений завдяки доставці вакцини, для обслуговування зростаючого біофармацевтичного ринку. Подальший успіх UPS Даніель Каррера пов’язує насамперед з прискоренням цифровізації бізнесу, підвищенням стійкості глобальних ланцюжків постачань і створенням дійсно низьковуглецевої економіки.