Moderna і Kuehne + Nagel підписали угоди про створення міжнародного ланцюга дистрибуції і зберігання вакцини від Covid-19

Біотехнологічна компанія Moderna і Kuehne + Nagel підписали угоди про створення міжнародного ланцюга дистрибуції і зберігання вакцини від Covid-19 виробництва Moderna. Документ підписаний після умовного маркетингового дозволу Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) на цю вакцину і умовного реєстраційного посвідчення, повідомили в офісі K + N.

Згідно з документом Kuehne + Nagel буде забезпечувати міжнародну дистрибуцію вакцини Moderna з Європи, включаючи ринки країн Європи, Азії, Близького Сходу, Африки і частково Південної і Північної Америки.

Угода передбачає дистрибуцію і розміщення вакцини в європейському фармацевтичному хабі Kuehne + Nagel. Компанія буде використовувати власну міжнародну мережу для поширення вакцини наземним шляхом і по повітрю. Тільки в Європі власний парк компанії налічує більше 200 спеціалізованих рефрижераторів для перевезення лікарських засобів. На всіх етапах транспортування і зберігання забезпечується повне збереження продукції при необхідній температурі -20 градусів.

«Ми беремо на себе зобов’язання організувати доставку вакцини від Covid 19 виробництва компанії Moderna по всьому світу. Ми інвестували в нашу мережу дистрибуції фармацевтичних та медичних продуктів і нашу міжнародну команду експертів протягом десятиліть – ми готові до роботи в цей дуже відповідальний момент», – сказав старший віце-президент напрямку pharma & healthcare компанії Kuehne + Nagel Роберт Койл.