IPC опублікував попередній звіт про глобальну поштову індустрію за 2021 рік

Оператор поштових послуг International Post Corporation (IPC) опублікував попередній звіт про глобальну поштову індустрію за 2021 рік. У ньому, зокрема, зазначено, що глобальні доходи від доставки посилок в результаті пандемії Covid-19 та пов’язаного з нею зростання електронної торгівлі має збільшилися на 19,3 млрд євро.

У 2020 році дохід від доставки посилок, отриманий у світовій поштовій індустрії, становив 499,5 млрд доларів США, що на 23,1 млрд дол. більше, ніж у 2019 році. А цього року приріст становитиме ще 21,7 млрд доларів.

У той самий час зменшення доходів від інших поштових послуг складе 6,8 млрд доларів.

Посилки же забезпечили приріст прибутків поштових служб більше 10% майже на всіх ринках, що розвиваються. У середньому динаміка зростання тут виявилася на 15,3% вищою, ніж у попередні два роки. З іншого боку, аналітики зазначили, що необхідність у соціальному дистанціюванні значно ускладнила процес доставки, що негативно вплинуло на прибутковість від виконання низки логістичних операцій. Окрім того, на багатьох ринках помітно посилилася конкуренція між кур’єрськими службами.

За словами генерального директора IPC Хольгера Вінклбауера, високий попит на доставку товарів, придбаних в інтернет-магазинах, врятував поштові служби більшості країн від великих фінансових проблем. Оскільки він, за прогнозами, зберігатиметься і надалі, цей сегмент глобальної логістики має добрі шанси на подальший розвиток.