G.R. Agro з початку 2021-2022 МР збільшила обсяг перевезень зерна в морські порти

Група компаній G.R. Agro з початку 2021-2022 маркетингового року (МР, липень 2021 – червень 2022) станом на 11 серпня збільшила обсяг перевезень зерна в морські порти в річному порівнянні більш ніж удвічі – до близько 70 тис. тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, залізничним транспортом перевезено 50 тис. тонн зерна проти 4,4 тис. тонн роком раніше, автотранспортом – 19 тис. тонн проти 27,6 тис. тонн.

У числі завдань компанії – максимально функціонально поєднувати можливості кожного виду перевезень для оптимізації логістичного процесу і зменшення собівартості перевезення і вантажно-розвантажувальних робіт», – сказано в повідомленні.

У липні 2020 року G.R. Agro відкрила свій перший річковий термінал з перевалки зернових і олійних на Дніпрі в Верхньодніпровському районі Дніпропетровської області. Напередодні цієї події операційний директор G.R. Agro Артем Ремпе анонсував намір компанії побудувати ще сім річкових терміналів. За його словами, проектування комплексів знаходилося на фінальній стадії.

Група компаній G.R. Agro надає повний спектр послуг з фінансування, закупівлі, зберігання, транспортування та продажу зернових та олійних культур на світові ринки. Здійснює перевезення зерна автотранспортом (автопарк складає 60 одиниць спеціалізованої автотехніки) і залізничними вагонами.

Володіє річковим терміналом з перевалки зернових (село Бородаївка Верхньодніпровського району Дніпропетровської області). Перевалка на річкові судна проводиться з самосвального автотранспорту з заднім вивантаженням. Номінальна потужність перевалки – 350 тонн на годину, норма навантаження на водний транспорт – 1000-1500 тонн на добу. Глибина в зоні навантаження – 3,8-4,2 метра. Довжина причалу – 120 метрів.

До складу групи входить компанія G.R. Silos, яка займається зберіганням зерна. Об’єднує п’ять елеваторів загальною потужністю одноразового зберігання 258 тис. тонн і можливістю маршрутних відправок.