У Києві запустили експрес-доставку посилок автобусами по Україні, Європі та країнам СНД

Компанія “Укрпас” запустила експрес-доставку документів та посилок автобусами по Україні, Європі та країнам СНД на Центральному автовокзалі Києва.

Як зазначається у повідомленні керуючої компанії “Укрпас”, на автовокзалі завжди існувала проблема із нелегальною передачею посилок. Тепер, щоб оформити передачу, потрібно просто звернутися до відділення експрес-доставки, заплатити фіксований тариф за передачу та отримати накладну.

“Таким чином, ми позбулися неоподатковуваної готівки та вивели доставку посилок на “білий” ринок, також це допомагає у боротьбі з нелегальними перевізниками, які крім незаконних перевезень пасажирів здійснюють і доставку передач”, – коментує запуск послуги директор компанії “Укрпас” Максим Скляренко.

За місяць роботи з Центрального автовокзалу було передано понад 1000 посилок.

Найчастіше, за даними “Укрпасу”, посилки територією України відправляли в Одесу, Умань, Харків. Якщо говорити про найпопулярніші європейські відправки, це Варшава, Краків, Вроцлав.

В управлінні компанії “Укрпас” Центральний автовокзал Києва, автостанції “Поділ”, “Дарниця”, “Полісся”, “Південна”, “Дачна”, а також 18 автостанцій у Київській області.