Компанія DHL розпочала випробовувати вантажні електроскутери у місті Единбург

Компанія DHL розпочала випробовувати вантажні електроскутери у місті Единбург, Шотландія. На думку менеджерів оператора, ці транспортні засоби невдовзі повинні змінити екосистему останньої милі не тільки великих британських містах, але й у сільській місцевості.

Наразі підприємство лише тестує скутери на етапі доставки дрібних посилок додому до кінцевих клієнтів.

Виготовлений під брендом EAV, електричний скутер має вантажний відсік на два кубічних метри. На одній зарядці акумулятора він здатний у завантаженому стані проїхати до 40 миль, чого цілком достатньо кур’єру на цілий день. За правилами безпеки праці, оскільки скутером керує один працівник, вага кожної посилки, яку він перевозить, не повинна бути великою, щоб не знадобилися двоє працівників для перенесення.

Единбург був обраний для тестування не випадково. Місто достатньо великих розмірів та зі складним рельєфом. Якщо електроскутери виправдають себе тут, то використовувати їх можна буде практично будь-де у Великій Британії.

За словами керівника відділу партнерств EAV Лео Бетелла, використання малих електричних транспортних засобів допоможе DHL не лише підтримати сучасний тренд з декарбонізації та виконати раніше оголошену екологічну програму, але й значно підвищити якість сервісу. Адже скутери, на відміну від вантажівок, не стоятимуть у міських заторах та не запізнюватимуться з доставкою.