Аналітики вважають, що доставка роботами стане популярною вже у 2022 році

Фахівці вважають, що у 2022 році сегмент роботів очікує розвиток та зростання. Про це повідомляє видання ZDNet.

Журналісти медіа опитали провідних гравців та експертів на ринку робототехніки. Зокрема доктор філософії Техаського університету Робін Р. Мерфі (Robin R. Murphy) передбачив, що в 2022 році в багатьох країнах світу з’явиться повноцінна доставка продуктів за допомогою роботів. За оцінкою Мерфі, перший рік пандемії коронавірусу роботи-дрони швидше справлялися з доставкою медичних товарів, ніж звичайні кур’єри. “Це буде захоплююче десятиліття, оскільки промислові роботи будуть переосмислені в контекст нашої роботи та життя”, – погодився з колегою директор компанії Intrinsic Венді Тан Уайт (Wendy Tan White).

Керівник фірми Open Robotics Брайан Геркі (Brian Gerkey) вважає, що незабаром у промисловості виникне проблема взаємодії між роботами від різних виробників. “Якщо робот від постачальника A не обмінюється даними з роботом від постачальника Б, то кінцевий користувач зіткнеться з проблемою”, – зазначив Геркі, заключивши, що це заважатиме популярності роботів як нових допоміжних машин.

“У 2022 році ми очікуємо на комерціалізацію безпілотних автомобілів, а роботи на тротуарах почнуть масштабно розгортатися у великих містах”, – заявив директор фірми Serve Robotics Алі Кашані (Ali Kashani). За словами фахівця, незабаром людство усвідомить економічну цінність автономної мобільності.