Domino’s Pizza в партнерстві з Nuro запустила роботизовану доставку в американському місті Х’юстон

Компанія Domino’s Pizza в партнерстві зі стартапом з Кремнієвої долини Nuro запустила роботизовану доставку в американському місті Х’юстон. Таким чином мережа піцерій планує задовольнити зростаючий попит на доставку під час пандемії.

Послуга доставки за допомогою роботів запуститься спочатку в закладі Domino’s Pizza в Х’юстоні, а потім розшириться в багатьох інших точках, повідомив глава відділу партнерських відносин Nuro Козімо Лейпольд. «Як правило, великим компаніям складно найняти достатню кількість водіїв, щоб задовольнити свої потреби в доставці», – пояснив Лейпольд.

За перші три місяці пандемії кількість доставок, здійснюваних роботами Nuro, зросла втричі. Крім Domino’s Pizza, стартап співпрацює з ритейлерами Kroger, Walmart і CVS для доставки продуктів. У 2020 році Nuro отримала дозвіл від уряду США на запуск безпілотної доставки.

У Х’юстоні, четвертому за величиною місті США, один з найвищих показників смертності на дорогах в країні. «Дороги Х’юстона створюють складні сценарії для роботи наших технологій», – додав Лейпольд. Nuro, заснована двома колишніми інженерами Google в 2016 році, раніше залучила $940 млн від фонду SoftBank Vision.