У Перській затоці побудують перший напівавтоматичний контейнерний термінал

Термінальний оператор CMA Terminals, дочірня компанія CMA CGM, в партнерстві з Abu Dhabi Ports побудує в ОАЕ перший в регіоні Перської затоки напівавтоматичний контейнерний термінал, повідомляє Splash 24/7.

В рамках підписаної концесійної угоди терміном на 35 років спільне підприємство, що належить на 70% CMA Terminals і на 30% Abu Dhabi Ports, інвестує близько 570 млн дирхамів ($154 млн) в будівництво нового контейнерного терміналу потужністю 1,8 млн TEU в порту Халіфа.

В рамках угоди Abu Dhabi Ports зобов’язується побудувати до 1200 м причальної стінки, 3800 м хвилерізу, залізничну платформу і 700 тис. квадратних метрів термінального майданчика. Будівництво почнеться в 2021 році, перша черга терміналу повинна бути запущена в 2024 році.

Згідно із заявою CMA CGM, рішення про інвестиції прийнято в рамках стратегії розвитку групи, яка передбачає подальше розширення термінального бізнесу. Новий регіональний хаб дозволить встановити зв’язок між Абу-Дабі і Південною Азією, Західною Азією, Східною Африкою, Європою і Середземномор’ям, а також Близьким Сходом і Індійським субконтинентом.

CMA CGM на сьогоднішній день управляє 49 портовими терміналами в 27 країнах через свої дочірні компанії CMA Terminals і Terminal Link. В ОАЕ в компанії працює близько 450 чоловік, і вона пов’язує країну зі світом за допомогою 13 щотижневих рейсів в 9 портів.