Німецький стартап Wingcopter вирішив головну проблему дронів-кур’єрів
Німецький стартап Wingcopter придумав, як усунути головну технічну перешкоду на шляху до широкого використання дронів для доставки посилок. Його нова модель – Wingcopter 198 – має високий рівень автоматизації і здатна перевозити відразу три малогабаритних вантажу за рейс, що допоможе зробити бізнес з розвитку “кур’єрів з небес” більш ефективним і рентабельним.
За словами глави Wingcopter Тома Плюммера, його компанія ставить перед собою мету побудувати “логістичні магістралі в небі”. Ключем до цього має стати запатентований механізм з поворотними гвинтами, що поєднує можливості двох типів безпілотників: Мультикоптер з функцією вертикального зльоту і посадки і апарату з нерухомим крилом, який дозволяє швидко переміщатися на далекі відстані.
Першою ця технологія була реалізована в Wingcopter 198, який оснщений вісьмома роторами для вертикального зльоту і двома крилами для горизонтального польоту. Електродвигун дозволяє дрону розвивати швидкість до 150 км/год, дальність польоту при максимальному корисному навантаженні в 6 кг – до 75 км на одному заряді. Крім того, його похилі ротори можуть автоматично реагувати на пориви вітру та інші несприятливі погодні умови.
Розроблена стартапом система повністю автоматизована: дрон-кур’єр сам облітає перешкоди і скидає посилки після прибуття до місця призначення. Таким чином, сказав Плюммер, одна людина-оператор може управляти до десятьма Wingcopter 198 з будь-якої точки світу.
За словами Плюммера, зараз компанія домагається ліцензії від Федерального управління цивільної авіації США на виконання комерційних вантажоперевезень в країні. Найближчим часом Wingcopter також має намір провести новий раунд фінансування. На залучені кошти планується найняти фахівців з досвідом в області штучного інтелекту, пілотування та виробництва.