Авіакомпанія Silk Way West Airlines виходить на світовий ринок фармацевтичної логістики

Авіакомпанія Silk Way West Airlines, що базується в Баку, удостоєна сертифікату «Належна дистриб’юторська практика» (Good Distribution Practice/GDP). З метою поліпшення процесу транспортування вантажів, чутливих до часу і температурі, перевізник успішно завершив поглиблений аудит GDP, проведений Global Cold Chain Consultants – надійною організацією з великим досвідом роботи у фармацевтичній галузі.

Це важливий крок з точки зору зміцнення і розширення можливостей авіакомпанії в фармацевтичному секторі. Володіючи GDP сертифікатом, Silk Way West Airlines має намір розширити продуктову лінійку в області транспортування товарів медичного призначення і послуг фармацевтичної логістики.

Внутрішні процедури Silk Way West Airlines були оновлені відповідно до принципів GDP, і весь персонал компанії пройшов відповідне навчання. Більш того, для забезпечення цілісності даних процесів, авіакомпанія склала теплову карту свого авіапарку і великих складських приміщень з контрольованою температурою на основному транспортному вузлі, розташованому в Баку. Таким чином, з метою забезпечення високої продуктивності персонал, обладнання та все ресурси були приведені в повну готовність.

«Отримання сертифікату GDP доводить готовність Silk Way West Airlines взяти на себе провідну роль в глобальному транспортуванні товарів медичного призначення», – заявив Вольфганг Майер, головний виконавчий директор і президент компанії, підкресливши важливість цього досягнення для виходу на ринок фармацевтичної логістики.

За словами віце-президента Silk Way West Airlines з міжнародної вантажної логістики Айдин Гусейнова, сертифікація GDP є важливим кроком в удосконаленні можливостей авіакомпанії з перевезення всіх типів фармацевтичних продуктів, а також в забезпеченні необхідних складських послуг.

«Ми вважаємо, що зусилля, спрямовані на забезпечення найвищих стандартів в логістиці, виведуть компанію на новий рівень з транспортування вантажів, чутливих до часу і температурі», – сказав Гусейнов.

«Належна дистриб’юторська практика» (GDP) є стандартом, заснованим на принципах, прийнятих Європейським союзом і рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Згідно з цими вимогами, медикаменти повинні бути отримані з ліцензованого ланцюга поставок, а також зберігатися, транспортуватися і оброблятися у відповідних умовах.

Silk Way West Airlines, заснована в 2012 році в Баку, в самому серці Шовкового шляху, є найбільшою вантажною авіакомпанією Каспійського регіону. Базуючись на території міжнародного аеропорту Гейдар Алієв, авіакомпанія щомісяця виконує близько 350 рейсів в Європу та Азію, а також в країни Північної і Південної Америки за допомогою 12 спеціалізованих вантажних літаків Boeing 747-8F і Boeing 747-400F. 28 квітня 2021 року Silk Way West Airlines, що розширює свій флот, підписала стратегічну угоду з Boeing про придбання п’яти найсучасніших вантажних літаків 777F. Річний вантажообіг авіакомпанії перевищує 420 тис. тонн. Авіакомпанія постійно розширює свою маршрутну мережу, охоплюючи понад 40 напрямків по всьому світу, включаючи найбільші аеропорти Європи, країн СНД, Близького Сходу, Центральної і Східної Азії.

Південнокорейський аеропорт Інчхон удостоїв Silk Way West Airlines престижної нагороди «Вантажна авіакомпанія 2020 року».