Kuehne+Nagel укладає довгострокову угоду з Atlas Air на експлуатацію двох вантажних літаків Boeing 747-8

Kuehne+Nagel укладає довгострокову угоду на здійснення чартерних перевезень із Atlas Air, дочірньою компанією Atlas Air Worldwide Holdings. Угода передбачає експлуатацію Kuehne+Nagel двох нових Boeing 747-8F – найпотужніших вантажних літаків у світі. Примітно, що ці повітряні судна є останніми літаками Boeing серії 747, виробленими компанією.

Відповідно до запиту ринку Kuehne+Nagel фрахтує два літаки для виконання рейсів по всьому світу з третього та четвертого кварталів 2022 року. Повітряні судна будуть використовуватись для підтримки клієнтів Kuehne+Nagel на нестабільних транстихоокеанських напрямках. Ця модель Boeing має на 20% більше корисного навантаження та витрачає на 16% менше палива в порівнянні з літаком 747-400F.

Член правління Kuehne+Nagel, відповідальний за авіаперевезення, Інґве Рууд коментує: «Як лідер ринку авіаперевезень, Kuehne+Nagel продовжує розширювати чартерну мережу для підтримки своїх клієнтів. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Atlas Air і включаємо два нові Boeing 747-8F у наше портфоліо».

Atlas Air управляє найбільшим у світі парком повітряних суден Boeing серії 747. Компанія замовила виробництво цих літаків, враховуючи високий попит на ринку авіаперевезень та потреби своїх клієнтів, а також підтверджуючи відданість турботі про навколишнє середовище за рахунок зниження шуму, викидів та споживання ресурсів.

«Ми раді розширити наше партнерство з Kuehne+Nagel, надавши спеціальні можливості для їхньої глобальної мережі авіаперевезень, – говорить президент і головний виконавчий директор Atlas Air Worldwide Джон В. Дітріх. – Boeing 747-8F відіграє неймовірно важливу роль у глобальних авіаперевезеннях завдяки передовим технологіям, які забезпечують меншу витрату палива, більшу вантажопідйомність та унікальну можливість носового завантаження. Ми з нетерпінням чекаємо на постачання цих літаків та експлуатації їх компанією Kuehne+Nagel».