Компанія FedEx Inc. опублікувала сильний звіт за третій квартал 2021 фінансового року

Компанія FedEx Inc. (NYSE: FDX) опублікувала сильний звіт за третій квартал 2021 фінансового року. Драйверами продажів послуг FedEx залишаються вирісший попит на міжнародні перевезення, а також транспортування вантажів в житловому секторі. Ці фактори можуть зберегтися в поточному році, так як люди продовжують переїзди в нові будинки, а міжнародна торгівля відновлюється після пандемії COVID-19.

У минулому кварталі, що завершився 28 лютого, виручка GAAP досягла $21,5 млрд, прибуток склав $892 млн, або $3,3 на акцію, в порівнянні з $17,5 млрд, $315 млн і $1,2 роком раніше. Ці результати могли бути краще, але аномально низькі температури і снігопади в США в лютому призвели до втрати приблизно $350 млн операційного прибутку.

Минулий 2020 був вдалим для FedEx, особливо в порівнянні з вкрай невдалим 2019 р. Пандемія COVID-19 привела до припинення більшості пасажирських авіаперевезень, що призвело до дефіциту рейсів для перевезення поштових відправлень. Одночасно зріс обсяг інтернет-торгівлі, і це створило додатковий попит на послуги FedEx. Додатковим позитивним чинником є ​​завершення інтеграції служби доставки TNT Express, яка супроводжувалася численними проблемами.

Керівництво FedEx чекає подальшого поліпшення прибутку завдяки послугам міжнародної експрес-доставки і транспортування замовлень для e-commerce.

За підсумками 2021 р FedEx очікує прибуток $ 17- $ 18,2 на акцію. Якщо компанії вдасться поліпшити прибуток, котирування FDX можуть вирости, навіть з урахуванням сильного позитивного імпульсу в минулому році.