“Емірейтс СкайКарго” збільшила площу холодильного складу в вантажному терміналі аеропорту Дубая

Додаткові 94 авіаційних палети в GDP-сертифікованому терміналі в Міжнародному аеропорту Дубая забезпечать додаткові можливості для зберігання термочутливої фармацевтичної продукції, включаючи вакцини від COVID-19.

Вантажний підрозділ авіакомпанії вже здійснив поставку 75 млн доз вакцин від COVID-19 і до кінця червня 2021 року очікує досягти позначку в 100 млн.

Емірейтс СкайКарго розширює свої можливості з транспортування вакцин та інших термочутливих фармацевтичних препаратів, збільшивши площу повністю автоматизованого холодильного складу в спеціалізованому вантажному GDP-сертифікованому терміналі в Міжнародному аеропорту Дубая, який тепер вміщує 94 авіаційних палети.

Оновлений холодильний склад надасть додаткові 2 600 кв.м приміщення з контрольованою температурою (від 2 до 25° C) для зберігання і підготовки до транспортування вакцин та інших фармацевтичних препаратів в спеціалізованому GDP-сертифікованому терміналі Емірейтс СкайКайрго. Таким чином, вантажний підрозділ авіакомпанії зміцнить свої позиції лідера індустрії в області авіаперевезень фармацевтичної продукції та створить додаткові місткі можливості в своєму хабі в Дубаї, щоб задовольнити зростаючий попит на транспортування вакцин від COVID-19.

Емірейтс СкайКарго продовжує грати ключову роль в поширенні вакцин від COVID-19 по всьому світу, поставивши понад 75 млн доз вакцин від COVID-19 на більш 250 рейсах по більш 60 напрямам з кінця 2020 року.

“Емірейтс СкайКарго пишається здійсненням поставок понад 350 тонн вакцин від COVID-19 по всьому світу, надаючи необхідну підтримку населениям, що до сих пір страждають від наслідків нової хвилі пандемії. Тим не менш, ми не зупиняємося на досягнутому і передбачаємо зростання попиту на транспортування вакцин в країни, що розвиваються в другій половині цього року. Ми вже відзначили різке збільшення обсягів вакцин від COVID-19, що перевозяться на протязі декількох останніх тижнів, що пов’язано із збільшеним об’ємом виробництва. Ми очікуємо, що досягнемо позначки в 100 млн доз до кінця цього місяця”, – зазначив Набив Султан (Nabil Sultan), старший віце-президент департаменту вантажних перевезень Емірейтс.

“За останні півроку Емірейтс СкайКарго разом з фармацевтичними виробниками та логістичними партнерами налагодили спільну роботу, прискоривши процес транспортування вакцин і зробивши його більш ефективним, сприяючи розвитку поставок вакцин від COVID-19 та інших термочутливих фармацевтичних вантажів”, – додав Набив Султан.

Емірейтс СкайКарго стала одним з перших авіаперевізників, які почали масштабну підготовку до транспортування вакцин від COVID-19 ще на ранніх етапах пандемії. У жовтні 2020 року вантажний підрозділ авіакомпанії оголосило про створення вантажного GDP-сертифікованого терміналу в Дубаї для поширення вакцин від COVID-19. Емірейтс СкайКарго має більше 20 000 кв. м GDP-сертифікованої інфраструктури холодового ланцюга для зберігання і підготовки вакцини від COVID-19 до транспортування в Дубаї. Для забезпечення особливого температурного режиму під час доставки фармацевтичних препаратів, в тому числі вакцин, з борта літака в вантажний термінал авіаперевізник передбачив понад 50 холодильних камер.

У січні 2021 року Емірейтс СкайКарго об’єднала зусилля c ключовими компаніями Дубая – DP World, Міжнародним гуманітарним містечком в Дубаї і Dubai Airports – в рамках логістичного альянсу з розповсюдження вакцин від COVID-19 в країни, що розвиваються. У лютому 2021 року Емірейтс СкайКарго підписала Меморандум про взаєморозуміння з ЮНІСЕФ, відповідно до якого компанія буде приділяти особливу увагу транспортуванні вакцин від COVID-19 в підтримку програми COVAX, спрямованої на забезпечення рівного доступу до вакцин.

Крім транспортування вакцин від COVID-19, Емірейтс СкайКарго поставила кілька тисяч тонн товарів першої необхідності, таких як засобів індивідуального захисту, лікарських та інших препаратів. Нещодавно вантажний авіаперевізник запустив гуманітарний повітряний міст для транспортування товарів першої необхідності для боротьби з COVID-19 в Індії. В рамках цієї ініціативи Емірейтс СкайКарго безоплатно надає вільні вантажні ємності на своїх літаках на рейсах з Дубая в дев’ять міст Індії для неурядових організацій, які організовують доставку предметів гуманітарної допомоги.