В Європі запустять вантажні логістичні дрони

Компанія Dronamics, розробник і оператор вантажних безпілотних літальних апаратів, і німецька логістична компанія Hellmann Worldwide Logistics оголосили про партнерство з розробки нової транспортної послуги для транскордонних перевезень термінових вантажів. В рамках співпраці Hellmann планує вже в 2022 році створити перші маршрути з безпілотними вантажними дронамі від Dronamics.

Партнерство надасть клієнтам, які шукають рішення для доставки товарів за запитом, сервіс швидкої доставки нового покоління за конкурентними цінами. Обидві компанії будуть працювати разом, щоб створити первинні маршрути, які стануть доступні клієнтам на початку наступного року. Першою робочою зоною, що представляє інтерес, стане Європа, де нормативно-правова база дозволяє працювати на всій її території. Dronamics прагне стати першою компанією, що отримала дозвіл на виконання міжнародних безпілотних польотів по всій Європі, і Hellmann вважає, що компанія є лідером серед розробників дронів дальньої дії.

«Партнерство з Dronamics дозволяє надавати нашим клієнтам інноваційні та індивідуальні рішення, особливо в зростаючих сегментах ринку запчастин і електронної комерції. Dronamics забезпечує доставку дронами на середній милі в той же день з неперевершеною дальністю до 2500 км і вражаючою вантажопідйомністю в 350 кг. Ми вважаємо, що це змінить правила гри в логістиці», – заявив Ян Кляйне-Ластуес, головний операційний директор з авіаперевезень Hellmann Worldwide Logistics.

В рамках угоди Dronamics надасть обладнання і досвід для управління польотами безпілотних дронів, найнявши місцевий персонал на різні технічні посади. Очікується, що перші комерційні польоти одноденних вантажних дронів почнуться в 2022 році.