Авіакомпанія Condor поставить чотири своїх літака Boeing 767 для виконання вантажних перевезень DHL Express

Німецька туристична авіакомпанія Condor поставить чотири своїх літака Boeing 767 для виконання вантажних перевезень DHL Express. Перші вантажні рейси в рамках партнерства були виконані минулого тижня.

Літаки Condor будуть базуватися в найбільшому європейському хабі DHL Express Лейпциг. Вони будуть обслуговувати три маршрути: Лейпциг-Шеннон, Ірландія, Лейпциг – Мілан-Мальпенса, Італія і Лейпциг-Кельн, Німеччина. Партнерство передбачає використання тільки вантажних трюмів лайнерів, салони, які як і раніше обладнані кріслами для пасажирів, поки залишаться порожніми.

Condor розвиває вантажні перевезення з квітня минулого року, коли через пандемію COVID пасажирський попит впав майже до нуля. Якийсь час 14 з 16 літаків Boeing 767 Condor’а використовувалися виключно для перевезення вантажів. За минулий рік авіакомпанія переобладнала кілька літаків Boeing 767 для виключно вантажних операцій.

Зростаючий попит на перевезення відправлень електронної комерції і медичних вантажів, з одного боку, і різке скорочення обсягу перевезень в багажних відсіках літаків на пасажирських рейсах, з іншого, підштовхують операторів галузі до розширення вантажних потужностей. Пасажирські авіалінії переобладнують пасажирські літаки в вантажні. Вантажні оператори інвестують у розширення своїх парків. На початку року DHL Express оголосила про плани покупки восьми нових вантажних лайнерів Boeing 777F.