ZF уклав довгострокову угоду з Goodyear

Автомобільний концерн-постачальник ZF уклав довгострокову угоду з виробником шин Goodyear, що об’єднує передові рішення ZF для управління автопарком під брендом Transics (FMS), а також портфоліо шин Goodyear і рішення для транспортних парків.

Спочатку ZF і Goodyear запропонують європейським паркам комерційних автомобілів набір додатків для управління автопарком і шинами. Завдяки сумісному і гнучкому рішенню, що базується на єдиному телематичному блоці TX-TRAILERPULSE, транспортні парки можуть отримати доступ до послуг та підтримки обох компаній, включаючи моніторинг стану шин Goodyear і повний доступ до рішень ZF.

ZF і Goodyear будуть використовувати дані в реальному часі, отримані від всіх виробників гальмівних систем для причепів (T-EBS) і датчиків шин. Завдяки цьому оператори автопарків і водії отримають доступ до комплексу інтелектуальних функцій, призначених для оптимізації використання транспорту, підвищення безпеки вантажоперевезень і скорочення часу незапланованих простоїв техніки незапланованих простоїв транспортних засобів.

«Співпраця ZF з Goodyear пропонує європейським автопаркам і виробникам трейлерів універсальне рішення для управління парком транспортних засобів, – сказав Пітер Бал (Peter Bal), керівник підрозділу цифрових послуг Goodyear EMEA. – Наша здатність надавати інтегровані рішення з мінімальними інвестиціями в устаткування означає, що комерційні автопарки Європи зможуть підвищити свою ефективність і безпеку вантажоперевезень. Система також допоможе автопаркам відповідати новим нормативам GSR5 ЄС, які вимагають, щоб з липня 2022 року важкі комерційні автомобілі поступово оснащувалися системою TPMS».