Walmart, Ford, Argo AI об’єднали свої зусилля для запуску у цілій низці міст США служби автономної доставки

Американська компанія Walmart Inc об’єднала свої зусилля з Ford Motor Co та стартапом Argo AI для запуску у цілій низці міст США служби доставки товарів автономними транспортними засобами. Послуга буде доступна спочатку в Майамі, Остіні та Вашингтоні (округ Колумбія). Виконання тестових замовлень має відбутися уже цього року.

За словами авторів ідеї, ця послуга дозволить здійснювати доставку придбаних на платформах електронної торгівлі товарів у той же або на наступний день.
Walmart пов’язує із даною послугою плани суттєво збільшити продажі непроводольчих товарів, оскільки прогнозується, що у подальшому американці купуватимуть більше одягу, туристичного спорядження та інших видів товарів, наприклад, призначених для школярів.

Цей проект відрізняється від аналогічних спроб запустити доставку автономним транспортом тим, що він не локалізується на окремій обмеженій території, а навпаки має бути якомога більше масштабований. Це означає, що постачальники, які співпрацюють з Walmart, зможуть продавати у нових умовах свої товари усюди, де працюватиме ця послуга.

Кожен із трьох партнерів виконує свою роль. Walmart займеться продажем та організацією доставки, Ford опікуватиметься самими транспортними засобами, а Argo AI розвиватиме хмарні технології. Як пояснив Том Ворд, старший віце-президент відділу доставки на останній милі у Walmart, реалізація цього проекту дозволить гіганту американської роздрібної торгівлі вивести інтернет-продажі на якісно новий рівень.