Volvo Trucks оновила електровантажівку VNR Electric

Компанія Volvo презентувала рестайлінговий варіант електричної вантажівки VNR Electric. Найважливішими перевагами новинки можна назвати збільшений запас ходу автомобіля завдяки версіям із шістьма батареями.

У першій генерації VNR Electric комплектувався лише чотирма батареями, тепер до асортименту додали і версію з шістьма. У першому випадку пропонуються зміни з колісними формулами 4x;2, 6x;2 і 6x;4, тоді як у другому — 6x;2 і 6x;4. Максимальна ємність елементів живлення сьогодні дорівнює 565 кВт·год — цього достатньо для того, щоб забезпечити запас ходу до 440 км, що на 85 % вище за аналогічний показник у першому поколінні. Існує також система рекуперації енергії при гальмуванні.

Автомобілі підтримують зарядку на потужності 250 кВт, завдяки чому 4 батареї можна зарядити на 80% за годину, а у 6-батарейній версії це займає вже 90 хвилин. Можна також отримати стандартні зарядні конектори CCS1 та CCS2. Електромотор продуктивністю 455 л. (340 кВт) здатний передавати до 5492 Нм і дає можливість автомобілю розганятися до 109 км/год. Існує також система допомоги водієві, яка користується радаром та камерами для відстеження дорожньої обстановки, та знижує ризик ДТП.