Volvo Group підписала остаточні угоди про придбання 60% інжинірингової компанії Designwerk Technologies AG

Volvo Group підписала остаточні угоди про придбання 60% інжинірингової компанії Designwerk Technologies AG зі Швейцарії, яка розробляє і продає комерційні електромобілі, мобільні пристрої швидкої зарядки і системи високовольтних акумуляторів. Інвестуючи в Designwerk Technologies, Volvo Group розширить свої поточні можливості, коли мова йде про нішеві продукти і рішення. Очікується, що завершення операції відбудеться в найближчі тижні, після чого Designwerk Technologies продовжить працювати як окрема компанія.

«Designwerk Technologies володіє сильною компетенцією в області електромобільності, орієнтованої на розробку, прототипування і виробництво низькосерійних нішевих продуктів у всьому спектрі промислової електромобільності, що робить її відмінним доповненням до можливостей Volvo Group. Ці інвестиції підтримають перехід Volvo Group до кліматично нейтральних транспортних рішеннь у всіх сегментах», – сказав Ларс Стенквіст, технічний директор Volvo Group.

Нагадаємо, що Designwerk Technologies розробляє, електрифікує і пропонує електричні сміттєвози, автобетонозмішувачі, лісовози, самоскиди, мультиліфти, що розвозять і тягачі під брендом Futuricum, які побудовані на шасі Volvo Trucks серії FM, FMX і FH, а також на базі низкопольного Mercedes Econic.

У минулому році Designwerk Technologies спільно з Liebherr і ZF розробила нові автобетонозмішувачі на шасі Volvo FM, які в цьому році приступили до клієнтських польових випробувань.

«Ми з нетерпінням очікуємо продовження підтримки трансформації Volvo Group в області електромобільності з додатковою маневреністю і продуктивністю. Додавши масштаб і компетенцію Volvo до нашого нішевого виробництва, ми зможемо прискорити необхідне впровадження електромобілів і допоміжної інфраструктури, а також збільшити частку поїздок з нульовим рівнем викидів по дорогах», – говорить Адріан Меллігер, генеральний директор компанії Designwerk Technologies.