Нова вантажівка Volvo FM отримала престижну нагороду Red Dot Award 2021

Нова модель Volvo Trucks, Volvo FM, отримала нагороду Red Dot Award 2021 в категорії «Дизайн продуктів» для комерційних автомобілів. Новий Volvo FM був розроблений з безкомпромісною метою: стати оптимальним робочим інструментом для широкого спектра транспортних завдань, при цьому водій завжди буде знаходитись в центрі уваги.

Відзнака Red Dot визнана на міжнародному рівні як один із найбільш затребуваних знаків якості за дизайн. Конкурс на отримання нагороди було започатковано в Центрі дизайну Nordrhein Westfalen в місті Ессені, Німеччина, ще в 1955 році. Сьогодні до журі Red Dot входить близько 50 міжнародних експертів.

Під час розробки нового Volvo FM були проведені обширні опитування та інтерв’ю з клієнтами, які підтвердили важливість внеску водія в прибутковість й імідж транспортних компаній. Тому команда розробників вирішила спроєктувати найкращий мобільний офіс в галузі, результатом чого стала універсальна вантажівка, маневрена, простора і, що найголовніше, безпечна і зручна для всіх водіїв.

«Премія Red Dot – це велике визнання творчої роботи команди дизайнерів Volvo Trucks. Ця винагорода підкреслює добре збалансований Volvo FM, що створює цінність для бізнесу. А завдяки цілеспрямованому дизайну екстер’єру, інтер’єру і користувацькому досвіду ми покращуємо повсякденне життя наших водіїв і підтримуємо наше суспільство», – говорить Карін Ларссон (Carin Larsson), головний дизайнер з користувацького досвіду (UX) Volvo Trucks.

Новий Volvo FM пропонує численні інновації, які в сукупності забезпечують більш високий рівень комфорту, безпеки і продуктивності. Прикладами є простора нова кабіна і поліпшена оглядовість за рахунок заниженої лінії дверей, а також нові дзеркала заднього виду і додаткова кутова камера зі сторони пасажира, яка дає додатковий огляд бічної частини вантажівки. Volvo FM також може бути адаптований для істотної економії палива і викидів CO2.

Інтер’єр підкреслюється новою панеллю приладів та динамічним 12-дюймовим дисплеєм з високою роздільною здатністю. Зручний інтерфейс призначений для спрощення взаємодії водія та мінімізації відволікаючих факторів під час доступу до важливої інформації, а також готовий до майбутніх оновлень та підключених сервісів.

Зовнішній дизайн Volvo FM підкреслює його універсальність для різних завдань. Кабіна має нову аеродинамічну форму з чіткими, виразними лініями. V-подібні фари генерують миттєве розпізнавання, а конструкція міцної передньої решітки надає автомобілю сміливого, впевненого вигляду.

Новий Volvo FM був випущений в 2020 році разом з Volvo FH, Volvo FH16 і Volvo FMX. Усі чотири нові вантажні автомобілі серійно випускаються з березня 2021 року.

 

Премія Red Dot – це міжнародний конкурс дизайну, заснований понад 60 років тому. Відмінний дизайн обирається експертним журі в галузі дизайну продуктів, дизайну комунікацій та концепцій дизайну. У конкурсі 2021 року брали участь продукти з більш ніж 60 країн.