Volkswagen випустив безпілотні мінівен і фургон ID. Buzz AD

Volkswagen презентував концептуальний електрокар під назвою ID. Buzz AD, оснащений системою безпілотного керування. Він буде доступний як у вигляді пасажирського мінівена, так і в модифікації комерційного фургона. Прем’єра автомобіля відбулася на Мюнхенському міжнародному автосалоні.

Прототип був створений спільно з американським розробником систем автоматичного управління Argo AI, з яким Volkswagen співпрацює вже кілька років. На даху встановили спеціальний модуль з комплексом сенсорів, радарів, відеокамер, мікрофонів і оптичними далекомірами LiDAR.

Останні забезпечують постійний круговий огляд. Як відзначають розробники, система здатна розгледіти “кожен фотон на відстані до 400 метрів”. Штучний інтелект може передбачати різні сценарії поведінки інших учасників дорожнього руху, в тому числі велосипедистів і пішоходів.

Оригінальний концепт-кар Volkswagen ID. Buzz був представлений на автосалоні в Детройті на початку 2017 року, а його серійна версія повинна з’явитися до 2023 року.

Volkswagen ID. Buzz запропонують з різними електричними силовими установками потужністю від 200 до 300 кінських сил. Запас ходу без підзарядки складе близько 600 кілометрів.