В чотирьох областях України через негоду обмежено рух транспорту

Станом на 18:00 14 лютого у зв’язку з погодними умовами обмежено рух транспорту на деяких ділянках доріг в чотирьох областях.

Проїзд дорогами загального користування забезпечено, інформує прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспорту з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки продовжують діяти в:

  • Волинській області – на автодорозі Т-18-02 Маюничі – Шклинь (ділянка Торчин – Шклинь) і Т-03-05 Нововолинськ – Михайлівка (ділянка Павлівка – Михайлівка).
  • Івано-Франківській області – на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський (ділянка м Коломия – м Городенка) і Р-20 Снятин – Тязів (ділянка м Снятин – м Городенка).
  • Львівській області – введено обмеження руху для великовагових і великогабаритних транспортних засобів на автодорогах місцевого значення в межах області.
  • У зв’язку з сильними поривами вітру і утворенням заметів в Рівненській області залишається обмеження руху на автодорогах регіонального значення в межах області всіх транспортних засобів, крім спеціалізованої техніки.

Станом на 17:20, за повідомленням Служби автомобільних доріг, в Хмельницькій області вилучено тимчасове обмеження руху великовагового транспорту, яке було введено на автодорогах регіонального значення.

В Україні понеділок, 15 лютого, буде хмарним, місцями пройде сніг, температура вночі від 0° до -10°, на дорогах ожеледь.