В Англії гострий дефіцит водіїв вантажівок. Полиці супермаркетів можуть спорожніти через пару тижнів

Керівники найбільших продуктових мереж попереджають владу Великобританії, що в найближчій перспективі галузь може зіткнутися з найгострішою кризою. Причина – відхід з ринку іммігрантів через коронавирус і «Брексіт». Врятувати ситуацію можуть водії зі Східної Європи, які сядуть за кермо вантажівок.

Як передає британське видання Daily Mail, співробітники продуктових магазинів вже давно скаржаться на труднощі з поставками товарів. Адже багато водіїв з Польщі, Румунії, України та інших країн Східної Європи були змушені повернутися додому через вихід Великобританії з Євросоюзу. Та й коронавірус теж завдав серйозного удару по всьому бізнесу. У підсумку в червні 2021 року багато власників магазинів відзначають, що є проблеми з доставкою свіжих продуктів з невеликим терміном зберігання, які повинні завозитися в магазини кожен день.

Представники галузі направили лист прем’єр-міністрові Великобританії Борису Джонсону з проханням терміново втрутитися і дозволити водіям зі Східної Європи повернутися до Британії

«Існує величезна нестача водіїв вантажних автомобілів, яка, за нашими оцінками, становить від 85 000 до 100 000 чоловік», – заявив Річард Бернетт, виконавчий директор Асоціації автомобільних вантажоперевезень Великобританії.