Universal Transport: Перевезення локомотива з Касселя в Нью-Джерсі

Незабаром цілих 25 локомотивів з заводу в Касселі будуть обслуговувати залізницю в американському Нью-Джерсі. Перший спеціальний локомотив успішно прибув в середині січня за своїм призначенням. Транспортування локомотивів з заводу-постачальника в Північному Гессені через Гамбурзький порт і потім в США повністю знаходиться в досвідчених руках компанії Universal Transport Gruppe і її дочірніх підприємств.

Züst & Bachmeier, будучи проектним експедитором, відповідають за організацію і проведення транспортування включаючи відвантаження в американському порту. Здійснення доставки до морського порту бере на себе Universal Transport. Здійснення всіх необхідних заходів по підготовці маршруту, а також супровід вантажу проводиться в завершенні StB Verkehrstechnik.

Планування і підготовка комплексного виконання зайняло більше року. Так, наприклад, доставка до морського порту повинна була здійснюватися автомобільним транспортом, оскільки конструкція локомотива не годиться для використання на німецьких залізницях. З одного боку, її осьова навантаження занадто велика, а з іншого, встановлена ​​на ній залізнична система безпеки не має допуску для місцевої залізниці.

Для транспортування локомотива по автомобільним дорогам необхідно було також забезпечити численні особливі заходи по дорожньому руху протягом 360 км до порту Гамбурга, зняти або встановити дорожні знаки, провести вирубку дерев, прокласти дорожні плити і вибудувати радіуси поворотів. Навіть висота транспорту – висота локомотива плюс Низькорамний причіп доходили до чималих 4,50 метрів – представляла велику складність. При проїзді під мостами часто залишалося всього кілька сантиметрів зазору.

Через чотири ночі 90-тонний корпус локомотива прибув до Гамбурга. Там він був обладнаний поворотними візками. Вантаж з загальною вагою майже в 130 тонн був доставлений на судні з горизонтальним способом вантажнообробки (судно класу “ро-ро”) в порт призначення в США, де сталася перевалка вантажу прямо в колію Американського залізничного перевізника.

«Це перевезення – чудовий приклад наших виробничих можливостей і широкого спектру послуг нашої групи підприємств. Навіть такі складні комплексні перевезення, як ця, ми можемо безперешкодно здійснювати з одних рук,»– повідомляє Ханс Унгер, керуючий директор в компанії Züst & Bachmeier Project GmbH.