Universal Transport: Багато доріг веде в Херне

У Нордрейн-Вестфалії в місті Херне будується в даний час сучасна газо і паротурбінна електростанція. В якості експедиторської фірми компанія Züst & Bachmeier Project GmbH відповідає за весь транспортний ланцюжок численних компонентів до їх надходження на будмайданчик. Підготовка великого проекту для Züst & Bachmeier Project почалася в червні 2020 р. Перевезення важких вантажів повинні завершитися до березня 2021р., «Стандартні» перевезення морським шляхом і автомобільним транспортом триватимуть також і в наступні тижні.

Партії вантажів надходять з Китаю, Індонезії, Туреччини, а також з усієї Європи і відрізняються за своїм розміром і вагою іноді дуже сильно. Так, наприклад, поряд з сотнями стандартних автомобільних перевезень та «невеликими» партіями з вагою штучного вантажу до 100 тонн, присутні також дійсно великовагові вантажі. Генератор, трансформатор і газова турбіна показують на вагах до 450 тонн в кожному випадку. Відповідно широка і палітра застосовуваного обладнання, в тому числі сідлова телеопора, висувні низькорамні напівпричепи, причепи-розпуски для перевезення довгомірних вантажів довжиною до 33 метрів або 20-осное пристрій великої вантажопідйомності, тип THP, із загальною довжиною транспортного засобу понад 45 метрів. Велика частина автомобільних вантажоперевезень може проводитися власним автопарком компанії Universal Transport Gruppe. Необхідне додаткове устаткування надається в оренду від багаторічних ділових партнерів, таке, як наприклад, новітній гусеничний кран LR11000 або самохідний 18-вісний 4-х-рядний модульний транспортер фірми Felbermayr Transport- und Hebetechnik. Для перевезення морським і річковим транспортом використовувалися п’ять судів для перевезення великовагових вантажів, а також 28 річкових суден.

Найбільшим викликом в рамках цього замовлення був саме останній кілометр. В ході підготовки транспортного маршруту в Херне потрібно було, наприклад, зміцнити міст через струмок, щоб забезпечити необхідну вантажопідйомність. Міст знаходиться безпосередньо за залізничним переходом, функціонування якого не повинно порушуватися. Потрібно було розробити і виготовити технічне рішення для ділянки з дуже обмеженою площею. Потім цю конструкцію потрібно було кожен раз знову монтувати і знову розбирати протягом 21 ночі для проведення транспортування.

«Керівництво проектом взяла на себе невелика команда Züst & Bachmeier Project в Нюрнберзі. Але щоб проект вдався, в нього були залучені в кінцевому підсумку сотні рук, які допомагали, починаючи від портових робітників, членів команд морських суден, водіїв вантажівок, інженерно-технічних служб, аж до будівельних фірм, кранівників та не в останню чергу представників у наших клієнтів», – підкреслив Штефан Францковіак, керівник проекту в Züst & Bachmeier Project.