Україна і Швеція збільшать кількість дозволів на автоперевезення

Україна і Швеція домовилися про збільшення кількості дозволів для українських автоперевізників. Про це йдеться в заяві Міністерства інфраструктури у фейсбуці.

5-6 жовтня 2021 року в режимі онлайн-конференції відбулося засідання українсько-шведської Змішаної комісії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів.

В рамках засідання обговорювалися питання розвитку міжнародних автомобільних перевезень між Україною та Королівством Швеція, а також визначення контингенту дозволів для здійснення перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

За результатами переговорів було досягнуто домовленості про отримання додаткових дозволів для українських перевізників на 2021 рік, що становить збільшення на 42% до попередньої квоти дозволів.

На 2022 рік досягнуто домовленості про істотне збільшення попередньої квоти дозволів, яка складе: 10 універсальних EURO I, 400 універсальних EURO IV 1000 універсальних EURO V 1000 універсальних EURO VI, 150 для перевезень в/з третіх країн EURO V.

В цілому квота складе 2560 дозволів.

Також сторони домовилися про збільшення у 2022 році кількості дозволів для перевезень в/з третіх країн на 50%, а на 2023 рік квота таких дозволів буде збільшена вдвічі в порівнянні з 2021 роком.