У Швеції офіційно представили серійну електричну вантажівку Volta Zero

Компанія Volta Trucks офіційно презентувала у Швеції свою нову вантажівку Volta Zero. Її головним завданням буде використання при доставці у межах міста. Зазначимо, що дизайн практично повністю повторює концепт, який показали два роки тому. З видимих ​​відмінностей варто відзначити інші панелі, інші фари.

Для салону вибрали темні кольори, а концепт представили зі світлим інтер’єром. Машина оснащується АКБ із ємністю від 160 до 200 кВт*год. Це дозволяє проїхати без додаткової зарядки від 150 до 200 км шляху. Це не так багато, проте для міських перевезень цілком непогано. Максимальна швидкість обмежена відміткою 90 км/год.

Кузов вміщує 16 європалет, а максимально допустима вага вантажу сягає 8,6 тонн. Родзинкою стала кабіна – в ній крісло водія розташоване по центру, що дозволяє отримати відмінний огляд. У компанії Volta Trucks пишаються своєю новинкою.

Багато хто вважав, що вантажівка так і залишиться концептом, проте з неї вдалося зробити серійну версію.

Однак повноцінного виробництва доведеться зачекати до кінця наступного року. Складальний майданчик перебуватиме в Австрії. А перша партія автомобілів із 25 штук тестуватиметься вже на початку 2022 року. Усього ж на рік хочуть виготовляти до 2 тис. таких машин.