У Миколаївській області України до 25% фур рухаються з перевантаженням

За даними моніторингу з комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю, які вже функціонують в Миколаївській області, кожна 4-5 фура на дорогах області перевантажена.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг (САД) у Миколаївській області.

Відзначається, що на даний момент в області в тестовому режимі працюють три WIM-системи «зважування в русі» на відремонтованих автодорогах Н-11 Дніпро-Миколаїв, Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв та Т-15-13 Нечаяне-Очаків.

Згідно з повідомленням, тестовий режим не означає похибки або помилки у зважуванні, а говорить лише про неможливість на даному етапі на законодавчому рівні стягувати штрафи з порушників.

«Недобросовісних перевізників, як бачимо, досить. За оперативними даними близько 20-25% зафіксованих транспортних засобів рухаються відновленими автодорогами області з порушеннями встановлених вагових і габаритних норм», – прокоментували у службі автодоріг.

Крім того, більшість порушників перевищують обмеження загальної маси більш ніж на 20%. Тобто при максимально-допустимій массі в 40 т, майже кожна 5 фура пересувається по дорогах з навантаженням 48 т і більше.