Компанія Tesla опублікувала невеликий ролик з випробувань електричної вантажівки Semi

Компанія Tesla опублікувала невеликий ролик з випробувань електричної вантажівки Semi на своєму тестовому полігоні. На відео показаний прототип майбутньої новинки без причепа. Передбачається, що це фінальний дизайн автомобіля, і саме в такому вигляді машина надійде в серійне виробництво. За інформацією іноземних ЗМІ, перші електричні вантажівки будуть відправлені клієнтам до кінця поточного року.

За словами глави Tesla Ілона Маска, електрична вантажівка Semi зможе проїжджати на одному заряді до 1000 кілометрів. За його словами, таких показників можна досягти завдяки модернізованим акумуляторам і передовим технологіям американських інженерів.

Передбачається, що вантажівка Tesla Semi буде приводитися в рух силовою установкою, до якої увійдуть чотири електромотори. За попередньою інформацією модель зможе розганятися з місця до 100 км/год за п’ять секунд без причепа, а з причепом масою в 40 тонн – за 20 секунд. Однак офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Нагадаємо, прем’єра прототипу електровантажівки Tesla Semi відбулася ще в листопаді 2017 року, після чого старт серійного виробництва автомобіля не раз переносили. Спочатку, планувалося, що машина встане на конвеєр в 2019 році. Про причини перенесення термінів не уточнюється.