Компанія STH поставила перший причіп Stepstar від Goldhofer

Завдяки співпраці з новим торговим партнером «Specialist Trailer Hire Ltd» можна говорити про зміцнення присутності Goldhofer в Великобританії. Так компанія STH вже показала результати своєї діяльності. STH поставили перший 4-вісний «STEPSTAR» своєму клієнтові Quinto Crane & Plant Ltd.

4-вісний «STEPSTAR» з одноразовим розсуванням оснащений 2 складними гідравлічними апарелями, що забезпечують мінімальний кут заїзду. Такий причіп ідеально підходить для будь-якого перевезення колісних транспортних засобів навіть з невеликим дорожнім просвітом. Крім того, за допомогою цього причепа можна перевозити і переміщати будь-які вантажі завдяки його можливості розсування.

Низькорамний напівпричіп з інерційним управлінням осей «STEPSTAR» відрізняється оптимальним співвідношенням середньої вантажопідйомності до власної масі, а завдяки продуманій конструкції значно понижена вага в порівнянні з причепами конкурентів. Відповідно, отримуємо підвищення корисної вантажопідйомності. Інтелектуальна система кріплення і використання надійних компонентів, які не потребують частого обслуговування, забезпечує високу ступінь економічності, доступності та довговічності.

«Ми пишаємося тим, що придбали перший Goldhofer «STEPSTAR» у STH. Цей 4-вісний напівпричіп з одноразовим розсуванням і подвійними апарелями необхідний нашій компанії для переміщення кранового баласту та іншого обладнання», – зазначив під час передачі обладнання Ден Уитли, менеджер з транспорту і безпеки компанії Quinto.