Нідерландське дизайн-бюро Springtime представило проект одномісної електричної вантажівки для міського середовища

Проект одномісної електричної вантажівки для міського середовища Dispatch представило нідерландське дизайн-бюро Springtime. Концептуальні зображення вантажівки опубліковані 12 травня на соціальної медіа-платформі Behance.

Дизайнери, при створенні свого концепту, надихнулися легендарним малогабаритним транспортним засобом Piaggio Ape розробленим ще в 1948 році.

Крім компактності Piaggio Ape був популярний тим, що на його основі можна було створити невеликий бортову вантажівку, закритий фургон і навіть напівпричіп. На відміну від Piaggio Ape, Dispatch має чотириколісну конструкцію.

Варто відзначити, що дизайнери підійшли до створення концепту досить відповідально. Крім красивих зображень, розробники потрудилися над технічним оснащенням електромобіля, який цілком ймовірно незабаром знайде споживача в Європі, яка активно просуває електротранспорт.

Електромобіль розрахований на швидкість до 50 км/год, а сумарна потужність двох електромоторів може скласти 5,4 л. с. Він являє собою платформу з можливістю установки відкритого бортового кузова, фургона або рефрижератор об’ємом від 1,5 до 2,0 кубометра.