Garmin випустив розумний годинник для далекобійників

Garmin пропонує перший смарт-годинник для водіїв вантажівок Instinct 2 – dēzl Edition з функціями здоров’я водія та інтелектуальними функціями для щоденного використання на дорозі

Компанія Garmin International оголосила про випуск моделі Instinct 2 – dēzl Edition, першого смарт-годинника, спеціально розробленого для водіїв вантажівок, що прагнуть здорового способу життя в дорозі. Новий пристрій дозволяє водіям цілодобово відстежувати свій стан здоров’я, включаючи частоту пульсу, сон, рівень стресу та інше. Під час зупинок водії можуть виконати спеціальні тренування, створені для їхнього способу життя. Завдяки функціям велнесу годинник Instinct 2 – dēzl Edition сприяє підтримці здорового способу життя навіть під час тривалих переїздів.

“За допомогою нового смарт-годинника Instinct 2 – dēzl Edition водії вантажівок можуть контролювати свою фізичну форму і в кабіні, і під час перерв. Цей простий у використанні пристрій включає корисні функції, створені спеціально для водіїв”, – розповідає Ден Бартел, віце-президент компанії Garmin із міжнародних споживчих продажів. — Сидячий спосіб життя може негативно впливати на фізичну форму. Годинник пропонує водіям вантажівкою виконувати вправи для підтримки свого здоров’я”.

Здоров’я водіїв є важливим аспектом галузі вантажоперевезень. Завдяки цим функціональним годинникам користувачі можуть легко отримати доступ до різних параметрів здоров’я, включаючи:

  • Перегляд докладних інструкцій щодо виконання коротких тренувань через програму dēzl на смартфоні користувача;
  • Цілодобове спостереження за частотою пульсу, рівнями стресу, обсягом випитої рідини, показаннями пульсоксиметра для умов високогір’я, а також спостереження за сном;
  • Не за кермом – відстеження щоденної кількості кроків, спалених калорій, хвилин інтенсивних занять та інше;
  • Комфортні функції для дороги.

Ці прості у використанні смарт-годинники включають ряд функцій, які допоможуть водіям вантажівок заощадити час, підвищити ефективність та спростити життя в дорозі:

  • Міцна конструкція – надійний дисплей із захистом від утворення подряпин, силіконовий ремінець, що не боїться поту, довгий період роботи від батареї (до 28 днів у режимі смарт-годин);
  • Безконтактні платежі Garmin Pay для зручної оплати покупок у провайдерів-учасників;
  • Зручне планування зупинок на маршруті зі щоденними таймерами відпочинку та своєчасними сповіщеннями;
  • Встановіть спряження з будь-яким супутниковим навігатором лінійки Garmin dēzl LGV series для перегляду таймерів планування перерв, показників здоров’я та рекомендацій щодо здорового способу життя на екрані навігатора з високою роздільною здатністю та на дисплеї смарт-годин.

Новий смарт-годинник для водіїв вантажівок Instinct 2 – dēzl Edition вже у продажу, у США та Європі рекомендована роздрібна ціна становить €399,99.