Universal Transport: Цифрове рішення проблеми нестачі вантажних місць для паркування

За актуальними підрахунками на німецьких автобанах не вистачає до 40 000 вантажних місць для паркування. Команда професійних водіїв Універсал Транспорт стикається з цією проблемою день за днем ​​і ніч у ніч. Ситуація з вантажними паркувальними місцями уздовж автобанів – це не тільки неприємність і незручність для водіїв, це ще й велика небезпека. Серйозні аварії тут не рідкість.

Для наших транспортних засобів парковка є особливою проблемою. Про це повідомив наш колега Ронні Кноблаух в 66 випуску «Fernfahrer Live»: «Паркувальні місця, спеціально призначені для великогабаритних і важких транспортів, звичайно є, проте вони часто зайняті звичайним вантажними машинами, які не змогли знайти собі іншого місця, щоб виконати вимоги по розподілу свого робочого часу і часу відпочинку. Крім того, через брак вільних місць для паркування водії вантажного транспорту часто паркуються на під’їздах до паркувальних майданчиків, внаслідок чого нашим важковаговикам шлях на парковку буває закритий».

У прямому ефірі на початку вересня професійні водії різних експедиторів вели дискусію з представниками BGL і KRAVAG Truck Parking про проблему паркувальних місць і можливі шляхи її вирішення. Рішення прийде в формі додатка, через яке можна буде забронювати додаткові паркувальні місця на території німецьких проміжних експедиторів, що знаходяться недалеко від автобанів. Наш колега вважає це рішення позитивним розвитком, так як «крім впевненості в можливості припаркуватися професійні водії отримають доступ до чистих туалетів і душових кімнат – до тих зручностей, які не скрізь зустрічаються навіть на парковках німецьких автобанів», такий висновок зробив Ронні Кноблаух щодо нової програми.