Фургон Renault Express стартував на ринку Європи

«Третій» компактвен Renault Kangoo, показаний в листопаді 2020 го, все ще готується до виходу на ринок. Зате його комерційна версія Renault Express (колишній Kangoo Express) сьогодні приступила до збору замовлень у Франції та інших країнах Європи. Фургон буде продаватися з квітня, тому цін поки немає, а «другий» Kangoo залишається у грі з цінником в 21 700-25 600 євро. Інших даних про Експресі вистачає.

Орні стулки на кормі доповнені зсувними дверима по правому борту. Обсяг для вантажів досягає 3,7 м³. Корисна довжина – 2360 мм (із суцільною перегородкою 1910), ширина – 716. Місце для зберігання вміщує до 48 л. Є шість кріплень на підлозі і чотири з боків.

В кабіні влаштується один з двох медіацентрів: Radio Connect R & Go або Easy Link з восьмидюймовим тачскріном і навігацією (або без неї). Обіцяні три USB-портИ і чотири розетки на 12 В. БезпекУ підвищують система Rear View Assist, камера заднього виду і моніторинг сліпих зон.

В Європі фургон отримає бензинову турбочетвірку 1.3 TCe (100 к.с.) і дизель 1.5 Blue dCi (75, 95 к.с.) при шестиступінчастіЙ «механіці», що не має альтернативи. Іншим ринкам Renault запропонує «перевірений» атмосферник 1.6 TCe (110 к.с.) «на ручці» з п’ятьма швидкостями. Всі подробиці про сімейство фургонів Renault будуть оприлюднені в кінці березня разом з «новою стратегією LCV». Нагадаємо, у 2022 році клоном Kangoo стане Mercedes-Benz T-класу.