Voltia представив надвелику версію електричного фургона Nissan e-NV200

Voltia, словацький фахівець з електрифікації та кузовобудування легких комерційних автомобілів, представив надвелику версію електричного фургона Nissan e-NV200.

Вантажний фургон доставки e-NV200 XL Voltia з вантажним простором об’ємом 10-кубометрів буде продаватися по всій Європі, а його виробництво спочатку почнеться в Словаччині, а пізніше до нього приєднаються заводи-партнери в Великобританії і Франції.

У порівнянні зі стандартною моделлю Voltia XL об’ємом кузова 8 м3, яку Nissan ухвалив в свою офіційну європейську лінійку конверсій в минулому році, нова версія фургона стала на 280 мм вище і пропонує 2700 мм висоти замість 2420 мм. При збереженні тієї ж ширини 1760 мм, вантажний електромобіль володіє корисним навантаженням в 580 кг, об’ємом кузова 10 м3 і здатний вмістити до 3 європіддонів, що додатково досягається за рахунок відсіку глибиною 1350 мм над кабіною водія.

Незважаючи на збільшене вантажного простору, дальність дії по місту на одній зарядці залишилася такою ж, як і у стандартної моделі, і становить понад 200 км. Voltia також залишила без змін силову лінію Nissan e-NV200 з потужністю двигуна 80 кВт і акумулятором енергоємністю 40 кВтг з зарядкою до 6,6 кВт змінного струму за допомогою бездротової технології типу 1 або CHAdeMO з постійним струмом.

Voltia презентувала первісну XL-версію фургона e-NV200 в минулому році, яка також доступна через офіційних дилерів Nissan з травня 2020 року. У першій версії Voltia подовжила кузов і вантажний майданчик в напрямку задньої частини, а також зробила дах позаду кабіни водія значно вище. Ця версія e-NV200 XL з об’ємом кузова 8 м3 має обсяг кузова майже в два рази більше, ніж базова модель Nissan e-NV200 (4,2 м3), а нова версія об’ємом 10 м3 ще більше збільшує корисний вантажний простір.

Voltia ще не опублікувала ціни на легкий комерційний автомобіль доставки e-NV200 XL Voltia з вантажним простором 10-кубометрів, але перший електромобіль вже випущений і проходить польові випробування у Словацькому підрозділі логістичного оператора DPD, де за три тижні він вже проїхав понад 1000 км і доставив більше 2000 посилок.

Варто нагадати, що недавно Nissan також представив концепт версії автобудинку Winter Camper на базі електричного фургона e-NV200.