На європейський ринок виходять нові шини Dunlop SP346 + для рульової осі вантажного транспорту

На європейський ринок виходять нові шини Dunlop SP346 + для рульової осі вантажного транспорту, призначені для автопарків, які здійснюють перевезення вантажів у різних режимах.

«Для багатьох перевізників вибір шин, спеціально розроблених для магістральних, регіональних або міських перевезень, буде кращим способом підвищити свою продуктивність, однак для вантажівок, використовуваних для транспортування вантажів як на невеликі відстані в межах міста, так і на великі дистанції по автострадах, потрібні багатофункціональні шини, – відзначають в Dunlop. – У цьому випадку нові SP346 + будуть оптимальним варіантом».

Шини володіють малюнком протектора, оптимізованим для рівномірного розподілу тиску в плямі контакту і підвищення міцності плечових зон. За рахунок цього збільшується стійкість до пошкоджень і зносу, і шини можуть прослужити довше в складних умовах. У компанії додають, що часті зупинки і рушання в міському режимі експлуатації можуть істотно збільшувати навантаження на шини, і дизайн SP346 + був доопрацьований для підвищення ресурсу, а перемички між ребрами збільшують жорсткість протектора, зменшуючи прослизання при маневруванні і покращуючи зносостійкість покришок.

Dunlop SP346 + мають маркування із зображенням сніжинки, тобто їх можна легально використовувати взимку в країнах з обов’язковою сезонною зміною шин, а всепогодність забезпечується за рахунок зиґзаґоподібних ламелей і канавок. Велика кількість ламелей збільшує число крайок зачеплення, тоді як їх здатність з’єднуватися, підвищує жорсткість протектора. За рахунок цього збільшується ресурс шин і знижується опір коченню, і при цьому шини можуть забезпечувати високий рівень зчеплення в умовах зими. Завдяки покращеній енергоефективності шини також підійдуть для використання на електричних вантажівках.

«Dunlop SP346 + відрізняються привабливою комбінацією універсальності, міцності і збільшеного ресурсу і при цьому також мають переваги, які дає маркування 3PMSF, – зазначив Мацей Шиманський, директор з маркетингу відділення вантажних шин Dunlop в Європі. – Це по-справжньому “багатозадачні” шини для будь-яких типів перевезень по асфальтованих дорогах».

Шини вийшли на ринок в розмірі 315/70 R22.5 HL (оцінки за системою евромаркіровкі – “C” за економічність і “B” за зчеплення на мокрому покритті), а до кінця року в лінійку додасться розмірність 315/60 R22.5 HL . Для провідної осі і причепів пропонуються відповідно шини Dunlop SP446 і SP246.