На Бориспільській трасі обмежать рух через ремонт

Йдеться про ремонт 18-кілометрової дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський.

23 червня автомобільний рух в сторону Борисполя буде перекрито, а рух буде здійснюватися тільки по одній смузі, в бік Києва.

Ремонтні роботи обіцяють завершить до 20 серпня.

За цей час, на даній ділянці планують замінити дорожнє покриття, встановити нові дорожні знаки та розмітку, а також нове освітлення.

З настанням літнього сезону в Києві активно проводяться ремонтні роботи

Вчора повідомлялося про обмеження дорожнього руху на Парковій дорозі. З 17 червня там ремонтуватимуть дорогу. Будівельні роботи триватимуть до 28 червня і за цей час там хочуть замінити дорожній рух. Щоб не створювати проблем, більшу частину робіт планируют проводить по вихідним.

Також з 7 по 25 липня проводиться масштабний ремонт на Чоколівському бульварі. У період ремонтних робіт там мінятимуть дорожнє покриття, бордюри, водостоки і оглядові колодязі. Майже місяць на даній ділянці автомобільний рух буде обмежено.

До кінця липня будуть пробки і на Володимирському узвозі, а також на Кільцевій. З 2 червня по 31 липня рух там також буде обмежено і за час будівельних робіт там будуть проводити капітальний ремонт. Зокрема, хочуть відремонтувати дорогу від Одеської площі до вулиці Ватутіна.