Миколаїв обмежив денний в’їзд вантажівок в об’їзд державних трас

Члени Виконавчого комітету міської ради Миколаєва підтримали введення заборони на в’їзд у місто автотранспорту вагою більше 10 тонн з 6:00 до 22:00, повідомляє сайт «НикВести».

Подібне рішення ухвалювалося 28 червня. Однак тоді виконком заборонив великовантажним авто рух з 6:00 до 20:00 по трасі М-14 в межах Миколаєва, поки там ведуться роботи. Ділянка М-14 в Миколаєві включає Варварівку, частина Микільської, Великій Морській, Пушкінській, проспект Героїв України і два мости.

Як пояснив мер Миколаєва Олександр Сенкевич, водії великих вантажівок почали в’їжджати через дороги не державного значення, таким чином потрапляючи в Миколаїв, якщо дозволяє температурний режим, з-за чого пробки посилилися.

У зв’язку з тим, що рішення, прийняте 28 червня, не працює. Це просила поліція. Так як вантажний транспорт не пропускають по дорогах державного значення, вони заїжджають через інші вулиці і потрапляють в місто “, – пояснив заступник начальника Управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Олег Кукса.

З середини червня компанія «Автострада» веде ремонт вулиць Миколаєва, що входять в трасу М-14. Ремонт викликав пробки на дорогах, зокрема, після початку робіт по заміні дорожнього покриття Варваровського (південнобужського) моста і переведення транспорту на реверсивний рух на цій ділянці.

13 липня стартував ремонт дорожнього покриття на проспекті Героїв України в Миколаєві. Він триватиме три тижні.