Merchants Fleet замовив 18 тис. електричних фургонів BrightDrop

BrightDrop, бренд General Motors і виробник комерційних електромобілів повідомив, що американська компанія з управління автопарком Merchants Fleet розмістила ще одне велике замовлення на повністю електричні вантажні поштові розвізні фургони, замовивши до цього 12600 електромобілів EV600 і доповнивши замовлення новою партією з 5400 фур.

“План Merchants Fleet щодо закупівлі такого великого замовлення наших електричних комерційних автомобілів показує, що вони серйозно налаштовані очолити перетворення автомобільної галузі до повністю електричного майбутнього і впевнені в здатності BrightDrop втілити це бачення в життя”, – сказав Тревіс Кац, президент та генеральний директор BrightDrop. «Співпраця з Merchants Fleet відчиняє двері для інших компаній, які хочуть електрифікувати свій автопарк, надаючи доступ до нашого портфеля електромобілів, що є важливим кроком на шляху до скорочення викидів, пов’язаних із транспортними засобами, у спільнотах, де ми живемо».

“Ми прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів в електромобілях від початку до кінця”, – сказав генеральний директор Merchants Fleet Брендан П. Кіган. «До кожного автопарку пред’являються різні вимоги, тому нам необхідно забезпечувати гнучкість та пропонувати найкращі у своєму класі рішення на всіх рівнях. Електрифікація автопарку вже не в майбутньому – вона вже настала, і ми пишаємося тим, що працюємо з BrightDrop, щоб охопити різні сегменти та просунути цю трансформацію вперед».

Нагадаємо, що на початку цього року компанія BrightDrop оголосила про випуск електричного фургона доставки на батарейках EV600, а пізніше цієї осені з’явилася його менша версія EV410, виробництво якої планується розпочати у 2023 році. EV410 перейняла від свого старшого побратима деякі особливості, такі як дальність дії 402 км, акумуляторна технологія Ultium, набір стандартної комплектації та доступні опції. Крім цього, для комфорту і зручності для водіїв, також низька висота сходинки, передні розсувні двері з кишенями, широкі проходи в кабіні і доступна велика вантажна перебірка дверей, що автоматично відкривається.

Розміри EV410 природно дещо менші, тому вантажний простір вміщує 11,3 кубометра за загальної довжини автомобіля 6 метрів і колісної бази трохи більше 3,8 метра, а повна маса автомобіля становить менше 4,5 тонни.

Стандартні функції безпеки включають систему допомоги при паркуванні спереду і ззаду, автоматичне екстрене гальмування, попередження про лобове зіткнення, індикатор пройденої відстані, гальмування пішоходом спереду, систему утримання смуги руху з попередженням про виїзд зі смуги руху, автоматичне дальнє світло огляд високої чіткості.

Додаткові доступні функції безпеки та допомоги водію включають серед іншого, гальмування при перехресному русі ззаду, систему допомоги при кермовому керуванні в сліпій зоні, автоматичне гальмування заднім ходом, HD Surround Vision, попередження пішоходів ззаду, покращене автоматичне екстрене гальмування датчиками руху для захисту вантажу.