В Японії з’явилася електрична низькопідлогова вантажівка від місцевої компанії Hino Motors

В Японії з’явилася електрична низькопідлогова вантажівка від місцевої компанії Hino Motors під назвою Dutro Z EV. Вона допоможе оперативно доставляти товари в міських межах без шкоди екології.

У компанії при прем’єрі вантажної машини торкнулися актуальної для Японії проблеми – зменшення чисельності корінного населення, включаючи його працездатну частину. В державі недостатньо працівників в галузі логістики.

Фірми не в змозі найняти вантажників, тому їх роботу виконують водії. Для полегшення їх долі конструктори створили фургон з низькою підлогою.

Подібна структура дуже корисна з точки зору корисного об’єму. Крім того, Hino Dutro Z EV відповідає нормам екології, так як функціонує з електромотором потужністю 68 к.с. з тягою на передні колеса. Механіки змонтували батареї на рівні рами. Автомобіль не потребує карданном валу, тому вдалося домогтися низькорівневої підлоги.

Завдяки об`єму акумуляторів 40 кВт/год вантажівка без підзарядки може проїхати в умовах міста не менше 100 км. Про вантажопідйомність поки нічого невідомо, але повна вага Hino Dutro Z EV становить 3,5 тонни.