Компанія Goodyear представила нову лінійку вантажних шин Fulda Regio Series 3

Компанія Goodyear представила нову лінійку вантажних шин Fulda Regio Series 3, підходящу як для далекомагістральних, так і для внутрішньоміських перевезень і включає в себе моделі для рульової, провідної і причіпних осей – Fulda Regiocontrol 3, Regioforce 3 і Regiotonn 3 відповідно.

Як відзначає виробник, всі шини відрізняються збільшеною глибиною канавок, ненаправленими малюнками і оптимізованою комбінацією ламелей і посилених блоків протектора, завдяки чому вони придатні для експлуатації в різних кліматичних умовах і в різних типах перевезень. Шини також володіють маркуванням 3PMSF, тобто їх легально використовувати взимку в країнах з обов’язковою сезонною зміною гуми.

Fulda Regiocontrol 3 отримали 5-реберний малюнок з цільними плечевинами, що сповільнюють знос. У порівнянні з шинами минулого покоління, обсяг зношуються гуми був збільшений на 4%, що зробило шини довговічніше, а дизайн з зигзагоподібними канавками розроблений для посилення зчеплення.

В частині розмірів шини мають підвищену вантажопідйомність, що дозволяє встановлювати їх на тягачі останнього покоління, в разі яких навантаження на передню вісь зростають зважаючи на вимоги стандарту Євро-6, а також на електричні вантажівки.

Шини Regioforce 3 також мають 5-реберний малюнок з зигзагоподібними канавками, але відрізняються плечевинами з напіввідкритим дизайном, який пришвидшує дренаж води і підвищує тягове зусилля.

Дизайн був також допрацьований для збільшення ресурсу шин, і Regioforce 3, як і Regiocontrol 3, придатні до відновлення протектора і повторної нарізки канавок, що дозволяє істотно збільшити їх термін служби і знизити витрати операторів автопарків.

Нарешті, причіпні Fulda Regiotonn 3 виконані за такими ж технологіями, як шини для тягачів, і оптимізовані для забезпечення гарного зчеплення в будь-яку погоду.

Шини забезпечені глибокими ламелями (до 2/3 від загальної глибини протектора), що підвищують стійкість протягом великої частини терміну експлуатації шин, і крім цього, знижений опір коченню допомагає економити паливо.