Goodyear розробила нову систему контролю за тиском в шинах

Компанія Goodyear представила нову систему DrivePoint, яка дозволяє стежити за тиском в шинах тягачів і причепів. У компанії відзначають, що контроль за тиском в шинах має велике значення для автопарків, оскільки дозволяє уникнути простою техніки, а нова система робить моніторинг тиску більш простим і ефективним.

DrivePoint об’єднує в собі датчики TPMS, а також встановлювані в автопарку приймачі з живленням від батареї, які збирають дані про тиск у кожній шині вантажівки, коли вона проїжджає між ними. Зібрана інформація завантажується в хмарний сервіс з можливістю швидкого доступу за допомогою мобільних і мережевих додатків. Якщо тиск нижче рекомендованого рівня, оператор отримує попередження від системи, щоб уникнути потенційного виходу шини з ладу.

Нове рішення не вимагає демонтажу шини, оскільки датчики можна швидко встановити на клапан диска. Як відзначають в Goodyear, подібна система була розроблена спеціально для транспортних і логістичних компаній, яким потрібна проста у використанні, але при цьому ефективне рішення для моніторингу тиску в шинах.

«Завдяки DrivePoint перевірка тиску в шині займає всього кілька секунд, – заявив Альберто Вільярреал, керуючий директор відділення нових рішень для автопарків Goodyear в Європі. – Регулярні перевірки допомагають знизити час простою транспорту, при цьому збільшуючи ефективність споживання палива і зменшуючи викиди вуглекислого газу. Система також проста в установці, і вона оптимально підійде операторам автопарків, які хотіли б скоротити час простою техніки і знизити свої експлуатаційні витрати».