Fulda представила нове покоління шин Regio 3 для комерційного транспорту

Нове покоління шин лінійки Fulda Regio 3 для комерційного транспорту буде складатися з трьох моделей: Regiocontrol 3 для рульової осі, Regioforce 3 для провідної осі і Regiotonn 3 – причіпної осі.

Шини з лінійки Regio 3 отримали надійний протектор з ненаправленим малюнком, оптимізовану взаємодію ребер і міцні блоки. Все це робить новинку абсолютно універсальною – її можна використовувати в різних дорожніх і кліматичних умовах. Притому лінійка покришок має маркування «сніжинка і три гірських піки» (3PMSF), тобто експлуатація моделі дозволяється і в зимових умовах.

У шини Regiocontrol 3 обсяг гумової суміші що зношуються був збільшений на 4%, що дозволило істотно збільшити пробіг. У свою чергу, Regioforce 3 для провідної осі відрізняється поліпшеним відведенням води з плями контакту, надійним зчепленням і збільшеним пробігом. При цьому Regiocontrol 3 і Regioforce 3 дозволяють відновлювати протектор.

Щоб забезпечити високі всесезонні характеристики, шина для осі причепа повинна проводитися за тими ж технологіями, що і шина для тягача. Саме тому Regiotonn 3 отримала глибокі ламелі на ⅔ висоти протектора, завдяки чому шина протягом усього терміну служби гарантує чудову стійкість причепа.