Французький уряд запровадив директиву Євросоюзу про обмеження загальної ваги фури 40 тоннами

Вантажовідправники без особливого ентузіазму сприйняли рішення французького уряду запровадити директиву Євросоюзу про обмеження загальної ваги авто фури 40 тоннами.

Як стало відомо, з 1 січня 2022 року французькі прикордонники почнуть, нарешті, виконувати директиву 96/53/ЄС, яка обмежує можливість руху автомобіля з напівпричепом вагою у 40 тонн, навіть якщо він має більше 4 осей. Річ у тому, що Єврокомісія схвалила це правило 7 років тому.

Представник Міжнародного союзу автомобільних перевезень (IRU) заявив, що його організація схвалює таке рішення, адже воно, нарешті, усуває правову невизначеність в одній з провідних країн Європейського Союзу.

Але невдоволені перевізники та інші представники логістичної галузі. У них, фактично, відібрали останню надію оскаржувати це обмеження, посилаючись на досвід такої великої країни, як Франція. Що б там не казали, а навіть за останнім сім років вантажні автомобілі стали більш досконалими. Обмежувати їх у вазі означає відбирати перспективи здобути конкурентні переваги перед іншими видами транспорту. З іншого боку, дороги також шкода нищити.